Velencei éjszakák
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Velence az álmok és szerelem városa, de ha eljön az éj a város egy másik arca ébred.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Taverna - Chat

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 31
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-08-03, 20:35

Én voltam Smile Tudod Mia, Dénes Smile
Vissza az elejére Go down
http://venezia-nights.vampire-legend.com
Maya Lewis

Maya Lewis


Hozzászólások száma : 1
Regisztráció dátuma : 2010. Aug. 01.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-08-01, 19:45

Hali!
Ki küldött Blaisenek pm-t? Csak azért kérdem mert már nem tudok belépni vele de attól még kapom az értesítőt.
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-05-03, 21:08

Horas írta:
Jó lenne valakivel kipróbálni az oldalt, mit kéne csinálni még rajta Smile

Jelenleg nincsenek farkasok, ha lesz jelentkező, aki megcisnálja, megköznönm...

Ave

Mail ment .........
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Horas
Ősatya
Horas


Hozzászólások száma : 42
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-05-03, 12:04

Jó lenne valakivel kipróbálni az oldalt, mit kéne csinálni még rajta Smile

Jelenleg nincsenek farkasok, ha lesz jelentkező, aki megcisnálja, megköznönm...
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-04-08, 17:55

Ave

Továbbra is lepra és dögvész tombol Velence városában még az élőholt vámpírok is megsínylik a nyájt tizedelő járványt elő sem moccannak vackukról. A halál lehelete és a kihaltság az úr mindenfelé Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-02-24, 21:04

Hali

A hideg éj és a halál csöndje öleli körbe az oldalt, hol vannak a lánglelkű tagok csak nem visszaszivárogtak a VF-re Lyukssal az élen Razz
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Daniel Smith




Hozzászólások száma : 5
Regisztráció dátuma : 2010. Jan. 05.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-27, 21:10

Nem gond, engem hétfőn műtöttek kereszt szalaggal... Épp lábadozom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Horas
Ősatya
Horas


Hozzászólások száma : 42
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-24, 21:14

Öhm. Élek ám még (bár kutyának nem hiányzom talán) de Bp en és sopronban voltam a családdal pár napig. Jövő hét zárás környéke, meg statisztika, nem tudom, mennyire lesz időm (meg energiám és kedvem)bármire is...
Vissza az elejére Go down
Daniel Smith




Hozzászólások száma : 5
Regisztráció dátuma : 2010. Jan. 05.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-08, 17:32

Nekem megfelel. Bár a farkasoknak nekem is utána kell néznem, azt, mondjuk úgy, hogy 65-70%-ig ismerem. A vámpíros részét viszont nyugodt szívvel jelentem ki, hogy 100%ig ismerem.
Vissza az elejére Go down
Horas
Ősatya
Horas


Hozzászólások száma : 42
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-08, 16:38

Igen Afeef bácsi jól mondja, szegény Admin bácsit (aki szintén én volnék) magára hagyták a csúnya segítők, és mivel Admin bácsi (aki továbbra is én volnék) nem nagyon ismeri a farkasokat (akárhogy is olvassa, bár kezdi már kapisgálni) és számára a Wod farkasvilága még a vámpíroknál is átláthatatlanabb (és úgy véli, korántsem kellőképp letisztázott) jól jönne vagy egy olyan segítség, aki bevállalja és megcsinálja, valamint ötleteit is megosztja velem, és segít fejlezsteni LELKIISMERETESEN az oldalt, vagy .. nem, nincs vagy. Szóval jöl jön segítő kéz. Smile Persze, ennek sok előljárója van, pl nem tudok semmit rólad, és jó lenne, ha előtte megismernélek Nem tudom, hogy alakul a hétvégém, de ha gondolod, cserélünk egy MSN-t és átbeszéltünk ezt-azt és meglátjuk Smile

Nos?
Vissza az elejére Go down
Daniel Smith




Hozzászólások száma : 5
Regisztráció dátuma : 2010. Jan. 05.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-07, 20:38

Én tudok segíteni, mert ahogy látom itt a Kamarilla-Szabbat-Függetlenek féle "A Sötétség Világa" alapján megy a játék. Eég jól ismerem az asztali változatát is, szóval simán mehetne minden.
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-06, 19:25

Daniel Smith írta:

U.i.: Én ismerlek xD

Nem is tudom, hogy hírtelen örüljek é ennek vagy rettegjek Taverna - Chat Icon_eek

Amúgy elkéne a Admi bácsinak egy lelkiismeretes segítség a koncepciót vele kéne PM-ben vagy emailen letárgyalni biztos örülne néhány szorgos dolgos kéznek....
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-06, 19:00

Daniel Smith írta:
Éééértem. Hát felajánlom segítségem. De mindegy xD, csak akartam előtörit írni, csak nem sok helyszín láttam ezért kérdeztem meg.

U.i.: Én ismerlek xD

minnyá leszek oszt bővebben
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Daniel Smith




Hozzászólások száma : 5
Regisztráció dátuma : 2010. Jan. 05.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-06, 18:55

Éééértem. Hát felajánlom segítségem. De mindegy xD, csak akartam előtörit írni, csak nem sok helyszín láttam ezért kérdeztem meg.

U.i.: Én ismerlek xD
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-06, 18:50

Daniel Smith írta:
Hali. Él az oldal?

Hali most gonosz leszek és azt mondom nem nagyon mert szegény Admi bácsit magára hagyták a mod társak.... Taverna - Chat Icon_evil Taverna - Chat Icon_evil Taverna - Chat Icon_evil
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Daniel Smith




Hozzászólások száma : 5
Regisztráció dátuma : 2010. Jan. 05.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-06, 18:41

Hali. Él az oldal?
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2010-01-02, 16:34

CoC-és Cyberpunkos B.Ú.É.K.-ot mindenkinek

Taverna - Chat Milite10
A Társasági Szektor "embere" (avagy a Megacégek nem szarral gurigáznak)
CRYSIS FullBorg
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-23, 20:02

Horas írta:
Arra ott vagytok ti Genyó bácsi. Neked meg köszönöm, h nem hagysz cserben Smile

Tévedés én nem mesélek se középkort se viktoriánust nem vonz akkor inkább fantasyzok Darknessből és Goth Punkból szigorúan a jelenkor és annak kivetülései KULT rulz Smile
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Horas
Ősatya
Horas


Hozzászólások száma : 42
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-23, 19:28

Arra ott vagytok ti Genyó bácsi. Neked meg köszönöm, h nem hagysz cserben Smile
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-23, 16:12

Horas írta:
De azért f*a gyerejk vagyok, hogy mind magamtól (jó az alapanyag megvan, de akkoris...)

Hali

Most erre mit mondjak Taverna - Chat Icon_twisted egyszerűbb lenne ha sima Dark Age Vámpír Középkort mesélnél, mert akik vennék a fáradságot karakteralkotásra azok nem hagynának ilyen nagy százalékban cserben (tapasztalat)

Tudom most aljas szemét gonosz dög voltam de ez van az igazság fájdalmas egy dolog.....
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Horas
Ősatya
Horas


Hozzászólások száma : 42
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-23, 15:34

De azért f*a gyerejk vagyok, hogy mind magamtól (jó az alapanyag megvan, de akkoris...)
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-23, 10:34

Horas írta:
Januártól elkezdem a farkasok át és kidolgozását is. Addig is, bár a kutya nem látja, de bolod karácsonyt és új évet Smile

Ave

A Kutya azért látja csak azok nem akikre a legjobban számítottál az oldal "alapításakor" Taverna - Chat Icon_twisted Taverna - Chat Icon_twisted Taverna - Chat Icon_twisted

Kellemes ünnepeket mindenkinek....
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Horas
Ősatya
Horas


Hozzászólások száma : 42
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-22, 17:41

Januártól elkezdem a farkasok át és kidolgozását is. Addig is, bár a kutya nem látja, de bolod karácsonyt és új évet Smile
Vissza az elejére Go down
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-14, 11:36

Ave

Mondd Horas ("drága") direkt nem olvasod el a küldött PM-eket vagy csak a fórummotor ennyire szar és nem jelzi ki neked az újat? Amúgy nem életbevágóan fontos csak érdekel, hogy téged nem érdekel vagy a motor szar.....
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Horas
Ősatya
Horas


Hozzászólások száma : 42
Regisztráció dátuma : 2009. Sep. 25.

Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime2009-12-07, 10:01

Tisztelettel kérem a farkas és vadász csoport vezetőit, konkrét dátummal mondják meg a héten, mikorre tervezik a farkas és vadász csoport végleges megalkotását. Ha ez a héten nem történik meg, megköszönöm fáradságos munkájukat, s mivel szeretném, ha az oldal haladna, magam leszek kénytelen megalkotni őket...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Taverna - Chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taverna - Chat   Taverna - Chat I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Taverna - Chat
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Velencei éjszakák :: Általános információk :: Kötetlen beszélgetés (chat, egyeztetés, stb)-
Ugrás: