Velencei éjszakák
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Velence az álmok és szerelem városa, de ha eljön az éj a város egy másik arca ébred.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Afeef Tamir Nassar

Go down 
SzerzőÜzenet
Afeef Tamir Nassar
I. Éjgyermek
I. Éjgyermek
Afeef Tamir Nassar


Hozzászólások száma : 26
Regisztráció dátuma : 2009. Oct. 28.
Karakter életkora : 47

Afeef Tamir Nassar Empty
TémanyitásTárgy: Afeef Tamir Nassar   Afeef Tamir Nassar I_icon_minitime2009-10-29, 14:02

Afeef Tamir Nassar Szet papja


Afeef Tamir Nassar néven ismernek Genova győzője Velence városában az Úr. 1421. esztendejét írjuk, ám történetemet jóval régebben kell kezdenem úgy 1340 és 1350 között ekkor láttam ugyanis meg a napvilágot Egyiptom földjén egy arab származású kecskepásztor fiaként a Núbiai-sivatag peremén. A falú a befolyásos Anheszenaton családhoz tartozott, annak ellenére, hogy nem arabok voltak tekintélyes befolyásnak örvendtek, állítólag a családfájukat egészen az ókori Egyiptomig tudták visszavezetni. A család felemelkedéséhez a pletykák szerint III. Anheszenaton 1230- as sikeres velencei üzletei járultak hozzá a IV. Keresztes háborúk idején.
Kezdetben éltem a pórok sanyarú sorsát ám serdülőkorom végével egyre jobban elhatalmasodott bennem a Bűn utáni vonzódás, nem is személy szerint akartam megélni a bűnt mint inkább látni mások bűnét valamint bűnbe és bűnre csábítani őket majd utána tovább terelni őket bűneikkel további bűnök felé ekkor jöttem rá, hogy a tudás hatalom. A faluban nem túlságosan kedveltek ám addigra szinte mindenkiről tudtam valami kellemetlen információt akiről pediglen nem azt bölcsen messze elkerültem, de nem adtam fel, hogy az illetőt is bűnbe hajszoljam ha áttételesen is. Szet kegyelméből eléggé éles ésszel áldott meg a sors ezért rendkívüli figyelemmel kíséretem a faluban áthaladó és megpihenő karavánokat.
Az egyik alkalommal Anheszenaton egyik karavánjából kidőlt egy hajcsár amúgy sem volt már nagyon maradásom a faluban többen fontolgatták az elveszejtésemet bűnös titkaim lassan kezdtek túlnőni korlátaimon. Beálltam hát a karavánba mely éppen Felső Egyiptom földje felé tartott, az úton ismerkedtem meg későbbi mentorommal Nassar-ral ki az Anheszenatonok szolgálatában állt, a sors kegyelméből Nassar méltónak talált, hogy Szet szolgája legyek.
Felső Egyiptom földjén Nassar Szet egyik sziklatemplomában hagyott, hogy okítsanak megkezdődtek az igazi tanuló évek így lettem Szet Templomszolgája. Szolgálatom alatt megtanultam írni-olvasni, megismerkedtem a mérgekkel és kábítószerekkel valamint Szet tanításaival. Idő közben egyre jobban a felszínre került, hogy a Via Peccati ösvénye jóval közelebb áll a mentalitásomhoz mint a Via Serpentis filozófiája, ez több Hieroflánst is zavart és valószínűleg szóvá is tették Nassarnak ki ezek után maga mellé vett és visszatért Kairóba ahol az Anheszenaton család ügyeit intézte. Azt hittem taníttatásom véget ért, de tévedtem most Nassar kezdett el személyesen okítani néha fájdalmas leckék voltak, miközben szépen lassan vezetett be a világi dolgok rejtelmeibe természetesen nem hagyta, hogy Szet szolgálatát elhanyagoljam eközben. Valamilyen szinten a legalantasabb szolgává váltam, Nassar keze lettem velem végeztette el a „legpiszkosabb” munkákat, hogy okulásomat szolgálja.

Túljutottam életem delén és megjártam Velencét, Konstantinápoly, Alexandriát, Damaszkuszt mire Nassar méltónak ítélt, hogy Szet felszentelt papja legyek és megkaptam tőle Gelb a Földisten vérét és vele márvány hideg fensőbbségét. Felszentelésem után még egy darabig Kairóban maradtam és Nassar-ral az Anheszenaton család ügyeit intéztük továbbra is.
Aztán egy nap az „Öreg”Anheszenatont Szet Kincstárnokai maguk elé rendelték Velencéből, egyes pletykák szerint túl sok hatalmat összpontosított Európában a kezében ami Szet többi szolgáját elkezdte aggasztani, voltak olyanok kik szerint a Kincstárnokok egyszerűen csak irigylik Anheszenaton európai befolyását.
Ám a valóság ennél sokkal sejtelmesebb Anheszenaton ereklyék után kutatott Velencében a kereskedelem rejteke alatt, ezek az ereklyék még az ókorban kerültek el Egyiptom földjéről VII. Kleopátra hanyatlása alatt.
Anheszenaton már-már megszállottan kutatott tükrök, kirakók, és szobrok után állítólag ezekkel az ereklyékkel el lehet jutni az „Örök Városig” ahová állítólag Szet távozott.

Anheszenaton vissztért Egyiptom földjére, hogy a Kincstárnokok elé járuljon Szet nagytemplomában ám velencei érdekeltségeit nem kívánta nagyon meggyengíteni ezért Kairóból átküldött Velencébe gyermeke mellé, hogy segítsem az Anheszenaton Kereskedőház ügyeit mint Atyám tette azt Kairóban Anheszenaton nevében.
Velence a szerelem, romlottság és bujaság városa mondhatni Róma szajhája. Az Anheszenaton Kereskedőháznak hála bejárásom van a legtöbb patricius otthonába kiváló portékáinknak hála, és ha szerencsém van esetleg még egy ereklye nyomára is bukkanhatok.

Tudás, A Tudás mindig is meghatározta létem, ez az elixírem és szórakozásom. Bár nem olyan gazdag, mint a vitae mégis, mégis sokkal kielégítőbb. Kutatásaim megengedik, hogy kapcsolatba lépjek különböző lényekkel, és hatalmat kényszerítek ki tőlük. Nem számít, hogy ezek deamonok vagy küldöttek, a lényeg, hogy vannak titkaik,amelyeket megosztanak velem. Ha azonban egy kicsit nem figyelek máris deamonokkal patkálok – a Hatalom neveinek nagyon nehéz ellenállni.

Középmagas jóképűnek mondható, élete delén túljutott arab férfi melyet delejes hang és hipnotikus tekintet fog keretbe. Testét arab leplekbe rejti fekete-fehér-homokszín amilyet éppen a helyzet megkíván. Fejét kopaszra borotválja csak apró kör szakállt vagy bajuszt visel. Visszafogottan ékszerezi magát ám az ötvös remekekben mérgeket, kábítószereket és ajzószereket tart elrejtve. A leplek rejtekén pihen még egy Damaszkuszi acélból készült mérgezett görbe áldozókés is. Ha elkerülhetetlen inkább lesből csap le, mint a kígyó.

Fátyol, Jelenlét, Szet öröksége
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
 
Afeef Tamir Nassar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Velencei éjszakák :: Általános információk :: Előtörténetek-
Ugrás: